Sor Ailesi Güvenlik Politikası

Sor Temizliğin Sesi

Sor, hayata değer ve güzellik katan kadınlardan ilham alarak, ürünlerine ve yaptığı tüm çalışmalara artı değer katmayı ilke ediniyor.

Sor markası olarak, müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği için en önemli önceliktir. Bu nedenle, tüm temizlik grubu ürünlerimiz, uluslararası standartlara uygun bir şekilde üretilmiş ve test edilmiştir. Güvenli ve etkili bir temizlik sağlamak için ürünlerimiz, yüsek kaliteli malzemelerden ve doğa dostu formüllerden oluşur. Ayrıca, ürünlerimiz üretim sürecinde sıkı kalite kontrol prosedürleri ve güvenlik testleri geçirir. Müşterilerimizin ürünlerimizi güvenle kullanabileceğinden emin olmak için, tüm temizlik grubu ürünlerimiz uluslararası tanınmış güvenlik sertifikalarına sahiptir. Bu sertifikalar, ürünleirmizin sağlığa zararlı maddeler içermediğini ve güvenli bir şekilde kullanılabileceğini garanti eder.
Siz de evinizdeki, ofisinizdeki temizlik işlerinde Sor markası ürünlerini tercih ederek güvenle temizleyebilirsiniz.
Güvenli temizliğin garantisi: Sor

 
 
Sor, ZER Kalite Garantisi kapsamında tescilli bir ZER markasıdır. Zer Group, Sor markalı ürünlerin kalitesini garanti etmektedir. Firma olarak hedefimiz,yüksek teknolojimizi kullanarak müşterilerimize etkinlik oranı en yüksek ürünleri sunmaktır. Tüm faaliyetlerimizde insan sağlığını ve çevreyi koruyacak şekilde hareket etmek ilkemizdir.