LİA Ailesi Güvenlik Politikası

Zer, müşterilerimizin güvenliğine büyük önem veriyor ve ürünlermizi mümkün olan en yüksek kalite standartlarına uygun şekilde üretiyoruz.

Şampuanlarımız
Tüm şampuanlarımız, özel olarak formüle eilmiş ve dermatologlar tarafından onaylanmıştır. Saçınızı temizlemek ve beslemek için en doğal ve güvenli bileşenleri kullanıyoruz. Saçınızı ve saç derinizi güçlendirmek, nemlendirmek ve korumak için özenle seçilmiş malzemelerle hazırlanmıştır. Herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez ve doğal bitki özleriyle güçlendirir.

Sabunlarımız
Sabunlarımız aynı yüksek kalite standartlarına uygun şekilde üretilir. Doğal malzemelerle güçlendirilir. Cildinizi, nemlendirmek ve korumak için özenle seçilmiş bileşenler içerir. Cildinizi korumak ve beslemek için en iyi ve doğal malzemeler kullanırız.

Güvenli Üretim
Tüm ürünlerimiz, üretim sürecinde sıkı kalite kontrol prosdürlerine tabidir. Ürünlerimizi, uluslar arası standartlara uygun olarak üretilir ve her aşamada sıkı kalite kontrolleri yapılır. Müşterilerimizin güvenliğini ve sağlığını korumak için üretim süracimizde hiçbir zararlı kimyasal madde kullanılmaz.

Müşteri Memnuniyeti
Müşteri memnuniyeti, bizim için çok öenmlidir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Müşteri hizmetleri ekibimiz her zaman müşterimizin sorularına ve endişelerine açıktır ve mümkün olan en iyi çözümü sunmak için çalışır.

 
  
     
   

Lia, ZER Kalite Garantisi kapsamında tescilli bir ZER markasıdır. Zer Group, Lia markalı ürünlerin kalitesini garanti etmektedir. Firma olarak hedefimiz,yüksek teknolojimizi kullanarak müşterilerimize etkinlik oranı en yüksek ürünleri sunmaktır. Tüm faaliyetlerimizde insan sağlığını ve çevreyi koruyacak şekilde hareket etmek ilkemizdir.