Çünkü bizim önceliğimiz hep aynıdır: İnsan sağlığı.

Yola çıktığımız günden bu yana, tüm işletmelerimizde “gıda güvenliği yönetim sistemi” etkin bir şekilde yürürlüktedir. Biz üretimimizin her aşamasında en üstün teknolojileri kullanırız. Zer’i seçenlerin damak zevklerine uygun, kaliteli, güvenilir ve kusursuz ürünlerimizle memnuniyeti her geçen gün yükseltmeyi amaçlarız.

Kullandığımız hammaddeden, ürün satış noktalarına varana dek her konuda gösterdiğimiz hassasiyetle, kaliteyi daima en ön planda tutarız. Gerek çalışanlarımıza, gerek iş ortaklarımıza sürekli verdiğimiz eğitimlerle bilinçli bir üretim sürecini sürekli kılarız.

Doğal, sağlıklı, hijyenik koşullar altında, tüm standartlara uygun şekilde üretilmiş her ürünümüz, gerek laboratuvarlarımızda kendi çalışanlarımızca gerekse profesyonel kurum ve kuruluşlarca sürekli denetlenir. Girdiden son ürüne proseslerimizde fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik analizler, belirlenen periyotlarla laboratuvarlarımızda yapılır. Merkez laboratuvarımız 184 analiz ile TS EN ISO / IEC 17025 Laboratuvar Akreditasyon belgesine de sahiptir.