DÜNYAYA
LEZZET İHRACATI

ZER GRUP

Yolda başladı bizim hikayemiz... 1991 yılında Gaziantep’te kurduğumuz nakliye filomuzla uluslararası taşımacılık ve dış ticaret alanında kısa sürede büyük başarılar kazandık.

Yol aldıkça büyüdük. 2002 yılında Gaziantep’te kurduğumuz Zer Yağ Sanayi fabrikamızla Zer markası altında kaliteli ve güvenilir gıda üretimine başladık. Bugün sadece yurt içinde değil 39 farklı ülkede de sevilerek tüketilen ürünlere imza attık.

2009 yılında Aydın’da kurduğumuz Zer Zeytincilik ile sofralık zeytin üretimine başladık. Aydın, Manisa Akhisar ve Bursa Karacabey’de işletmeye aldığımız Zer Salça Konserve fabrikalarımızla yatırımlarımızı artırdık. Batman’da açtığımız salça ve konserve fabrikamızda da muhtelif soslar ve konserve üretimine, tüm işletmelerimizde olduğu gibi son teknolojilerin ışığında devam ediyoruz.

2013 yılında kurduğumuz ABC salça ve konserve fabrikamızla daha da büyüdük. Zer Grup olarak bugün temel gıda, ev temizliği, kişisel bakım gibi birçok alanda hız kesmeden yolumuza devam ediyoruz. Kendi AR-GE ve kontrol laboratuvarlarımızla kalitemizin sürdürülebilirliğini garanti altına alıyoruz.

Son 10 yıldır Türkiye’nin en büyük 100 ihracatçısı arasında yer almaktan, Türkiye’de ve çeşitli ülkelerde yaptığımız yatırımlarla 2000’den fazla kişiye istihdam sağlamaktan, ülkemizi tüm dünyada başarıyla temsil etmekten büyük gurur duyuyoruz.

ZER GRUP ŞİRKETLERİ